Kancelaria Adwokacka Paulina Zakrzewska-Rosołowska

Kancelaria Adwokacka Pauliny Zakrzewskiej-Rosołowskiej w Gdańsku i Iławie oferuje kompleksową obsługę prawna w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych. Zapewniamy pełen profesjonalizm, rzetelność i dyskrecję. Jesteśmy solidnym partnerem dla Klientów, którym zależy na skutecznej pomocy prawnej.

Opinie

Opinie moich klientów

Zależy mi na budowaniu zaufania wśród klientów, którzy szukają profesjonalnego adwokata. Dlatego na tej stronie prezentuję opinie, jakie otrzymałam od moich klientów.

Jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem, staram się pomagać ludziom w trudnych sytuacjach prawnych. Zawsze stawiam na skuteczność i indywidualne podejście do każdej sprawy. Chcę, aby moja kancelaria adwokacka była miejscem, gdzie klienci mogą czuć się bezpiecznie i zaufać mi swoje problemy.

Zachęcam do zapoznania się z opiniami moich klientów i przekonania się, że moja kancelaria adwokacka to miejsce, w którym możesz liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów prawnych.

Kasia Połukord

Kasia Połukord
Panią Mecenas cechuje pełen profesjonalizm i dużo empatii. Racjonalne podejście do problemu. Miałam i mam poczucie, bezpieczeństwa przekazując pełnomocnictwo w ręce Pani Mecenas. To nie tylko reprezentacja, to pełne zaangażowanie. Zawsze dobre i trafne porady. Walczy o Klienta, jednak potrafi szukać kompromisu jeśli wymaga tego sytuacja. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Mecenas.

Małgorzata Grabowska

Małgorzata Grabowska
Pani Mecenas podjęła się rozwiązania spraw, które spędzały mi sen z powiek i straciłam jakąkolwiek nadzieję na ich rozwiązanie. Dzięki umiejętnościom Pani Mecenas udało się doprowadzić większość spraw do szczęśliwego finału.Rzetelne podejście do sprawy oraz wysoka kultura osobista to wizytówka Pani Mecenas.

Joanna Gunarys

Joanna Gunarys
Sumienna i bardzo pomocna Pani Mecenas. Bardzo dużym plusem był stały kontakt z Panią Rosołowską w trakcie prowadzenia sprawy. W rzeczowy i jasny sposób przedstawiła mi plan działania oraz zrozumiałym językiem wyjaśniała wszelkie zawiłości prawne dotyczące mojego problemu. Każde spotkanie z Panią Mecenas rzeczowe, konkretne , wszytko przygotowane na czas. Polecam wszystkim usługi tej Kancelarii.

Katarzyna Kiełpińska

Katarzyna Kiełpińska
W chwili obecnej jestem klientką Pani Mecenas. Jest jedną z najbardziej kompetentnych i zaangażowanych prawników z jakimi miałam do chwili obecnej do czynienia (a spraw sądowych miałam bardzo dużo). Kontakt rewelacyjny, zawsze dostępna dla swojego klienta. Podczas rozpraw rzeczowa, konkretna, całym sercem zaciekle broniąca i walcząca o swojego klienta do końca. Pisma procesowe są napisane konkretnie i rzeczowo. Dzięki pani mecenas światełko w tunelu zaświeci niejednej osobie, którą będzie reprezentować. Polecam.

Radek Trunkwalter

Radek Trunkwalter
Pani Mecenas jest bardzo kompetentną i konkretną osobą. Batalię z blacharzem załatwiła kilkoma telefonami doprowadzając do ugody. Jest osobą, dla której przede wszystkim liczy się dobro klienta. Polecam z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa.

Justyna Jaskulska

Justyna Jaskulska
Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Adwokat Paulinę Zakrzewską. Wędrowałam w swoim życiu trafiając na różnych adwokatów, czy też radców prawnych. Nie spodziewałam się, że można tak szybko działać i zarazem profesjonalnie traktować swojego klienta, czyli mnie 🙂 Jakość usług, szczerość , rzetelność, szacunek do klienta....cóż więcej mogę powiedzieć...W moim życiu w końcu zaswieciło słońce:-) Bardzo dziękuję Pani Adwokat ! Polecam z czystym sumieniem!

Grazyna Zakrzewska

Grazyna Zakrzewska
Polecam usługi Pani mecenas, skutecznie wywalczyła od mojego klienta pieniądze, które był mi winien i żadne prośby nic nie dawały. Dopiero skuteczne pismo wysłane z kancelarii fachowo i merytorycznie skonstruowane poskutkowało i pieniądze znalazły się na moim koncie.

Tomasz Radzewicz

Tomasz Radzewicz
Pani Paulina od samego początku do końca sprawy wykazywała ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i rzetelne podejście. Z całego serca polecam i radzę udzielić pełnego zaufania!

Piotr Heyda

Piotr Heyda
Jeśli chodzi o Panią Paulinę współpracę z nią oceniam na najwyższym poziomie. Krótko na temat, konkretnie, rzeczowo, profesjonalnie z ogromnym zaangażowaniem w każdej sprawie. Oby więcej takich Prawników. Gorąco polecam.

Marta Adamska

Marta Adamska
Współpraca z Panią Mecenas odbywała się na najwyższym poziomie, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i personalnym. Gorąco polecam

Maciej Pesta

Maciej Pesta
Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Paulinę. Bardzo dobry kontakt, chęć współpracy, duże wsparcie oraz zaangażowanie. Polecam.

Monika Kościelska

Monika Kościelska
Bardzo profesjonalna obsługa.Pani Paulina jest bardzo zaangażowana, szybko i chętnie wyjaśnia problemy . Jest dużym wsparciem dla klienta. Polecam serdecznie

Detektywi Koras

Detektywi Koras
Polecamy kancelarię. Pani Paulina jest prawnikiem z górnej półki. Celem szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu.

Rafal Budnik

Rafal Budnik
Świetny adwokat! Wysoki poziom swiadczonych usług. Bardzo inteligentna i empatyczna osoba. W pełni poświęca się sprawie. Gorąco polecam.

Anna Rzepecka

Anna Rzepecka
Solidna , kompetentna, zaangażowana. Zawsze stawia sprawę jasno. Gorąco polecam.

Jarek Grzechotnik

Jarek Grzechotnik
Bardzo zaangazowana Pani Adwokat Kompetenta w prowadzonych sprawach i pomocna klijentowi

Opinie pochodzą karty firmy w serwisie Google.pl