O kancelarii

O kancelarii

Paulina
Zakrzewska-Rosołowska

Adwokat

Adwokat Paulina Zakrzewska-Rosołowska urodziła się w Iławie i jest absolwentką miejscowego Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego.

Paulina Zakrzewska-Rosołowska ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego – kierunek Prawo oraz Administracja, a także Politechnikę Gdańską (Wydział Chemiczny) – kierunek Ochrona Środowiska.

Paulina Zakrzewska-Rosołowska odbyła aplikację adwokacką w Gdańsku. W tym mieście została również wpisana na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie trwania studiów – Sąd Rejonowy w Gdańsku (Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych) oraz podczas wykonywania aplikacji adwokackiej w jednej z renomowanych gdańskich kancelarii, gdzie zajmowała się obsługą prawną klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm.

Aplikację adwokacką odbywała pod opieką profesora Uniwersytetu Gdańskiego – adwokata prof. dr hab. Wojciecha Cieślaka, prowadzącego Kancelarię Adwokacką specjalizująca się w sprawach z zakresu prawa karnego.

Kancelaria Adwokacka założona przez Paulinę Zakrzewską-Rosołowską kieruje swą ofertę do klientów indywidualnych oraz firm, chcących mieć pewność, że zyskują pomoc prawną realizowaną w profesjonalny, przystępny i kompleksowy sposób.

Wykształcenie, doświadczenie, kompetencje są gwarantem najwyższej jakości świadczonych usług. Wszystkie te czynniki wpływają na to, że Kancelaria przekazuje swym Klientom uczciwe informacje dotyczące powodzenia danej sprawy i wspólnie z nimi realizuje optymalny ustalony plan działania.

Najważniejsza jest dla nas dbałość o dobro Klienta oraz nawiązanie współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu. Zapewniamy zachowanie poufności i dochowanie tajemnicy adwokackiej.

KONTAKT

Tel: 605 483 357
Email: paulina_zakrzewska@poczta.onet.pl

SIEDZIBA GDAŃSK

ul. Myśliwska 48 F/10, 80-283 Gdańsk

FILIA IŁAWA

ul. Niepodległości 10, 14-200 Iława